неділя, 12 жовтня 2014 р.

Веселковий дивограйЗ 5 по 12 жовтня в Центральній районній бібліотеці ім. П.Тичини проходила підсумкова виставка відкритого дитячого конкурсу бісероплетіння “Бісерна мозаїка–2014”. Цей конкурс дещо незвичайний. Переконайтеся!

Цього разу всі конкурсні теми були пов’язані з історією та міфологією Давньої Русі. Бібліотекарі допомагали у виборі книг. Більше уваги при оцінюванні почесне жюрі приділяло креативності роботи. В номінації “Придумай іграшку ” використання чужих ідей не дозволялося, а допомога батьків була можлива тільки в молодші віковій групі . Такі умови виявилися нездоланними для багатьох потенційних учасників та їх педагогів.
 Ще одна незвичність цього конкурсу – він проводиться волонтерською командою друзів, а призовий фонд забезпечують підприємці, небайдужі до проблем творчості обдарованих дітей. Що ж всі вони отримують? Задоволення від доброї справи!
"Підтримка бібліотеки – неоціненна…"
«Неоціненною для нас стала підтримка  бібліотеки ім. П. Тичини – говорить координатор проекту Євгенія Романюк. Надання безкоштовного майданчика для виставки зробило її доступною для всіх бажаючих (участь в виставці – безоплатна). Ми плануємо співпрацю з ЦРБ ім. П.Тичини і в наступному році. Всі інформаційні матеріали щодо конкурсу "Бісерна мозаїка" можна отримати, завітавши за адресою: вул. Луначарського, 24. Також в бібліотеку ми передали дефіцитні в Україні книги Н. Бушевої «Оживший бисер бабочки» та журнали «Волшебный бисер». Цінителі бісероплетіння вже можуть ознайомитися з ними у бібліотеці.
Стимул для майстрів
  Роботи переможців "Бісерної мозаїки" відзначаються призами та грамотами. Учасники, чиї роботи не зайняли призових місць, отримують дипломи та подарунки. Призовий фонд – якісний чеський бісер та унікальні книги з бісероплетіння.
  В останній день виставки для учасників та гостей були проведені майстер-класи з бісероплетіння та виготовлення ляльок-мотанок. І це – ще один дарунок організаторів.
Виставка проводилася при підтримці Київського Рицарського Клубу "Хайгарден", який подарував рідкісну можливість побачити давніх рицарів та їх двобої “наживо”, а ще ˜– взяти до рук меча і отримати перші уроки рицарської майстерності.Немає коментарів:

Дописати коментар