середа, 15 жовтня 2014 р.

Благодійний ярмарок

 Події останніх декількох місяців дали змогу проявити себе безкорисливими, щирими, патріотичними. Не залишилась осторонь й Центральна районна бібліотека ім. П.Г.Тичини Дніпровського району, яка долучилась до благодійного ярмарку на підтримку української армії.
 11 жовтня на Русанівському бульварі відбувся розпродаж цікавих та цінних речей, вишиванок, картин, прикрас, «хенд-мейду» і навіть кондитерських виробів. Упродовж трьох тижнів бібліотекарі разом з читачами виготовляли різноманітні прикраси з бісеру, ляльки-мотанки, листівки, віночки, малювали картини та вишивали серветки.


 «Ми робили це з хорошим настроєм. Сподіваємось, що людям наші роботи будуть приносити щастя та радість», - зазначили учасники майстер-класу по виготовленню янголів-охоронців.
Благодійний ярмарок виявився дуже результативним. Співробітники Центральної районної бібліотеки ім. П.Г.Тичини зібрали 475 гривень, а загалом до скарбниці підтримки наших захисників було передано близько 15 000 гривень. Усі зібрані кошти підуть на придбання тепловізору для хлопців, що воюють на Сході.


Немає коментарів:

Дописати коментар