середа, 28 травня 2014 р.

Травневий книжкограй

З кожним роком акція, присвячена Дню рідного міста,  набирає обертів, залучаючи до книги  та читання все більше киян. 24 травня в парку культури та відпочинку «Перемога»  бібліотеки святкували  День Києва та 45-річчя Дніпровського району. В цей святковий  та сонячний день було надзвичайно приємно бачити городян з посмішкою на обличчі та книгою в руках!

Бібліотекарі розгорнули декілька активних зон, де всім бажаючим була надана  можливість прийняти участь у голосних читаннях, вікторинах, майстер-класах, конкурсах.  Для дітей – особлива програма. 

ЦРБ ім. П.Тичини провела арт-майстерню «Рукотворне диво», під час якої відбувся справжній творчий вибух. А результатом став чарівний квітковий сад з атласних пелюсток канзаші!
Кожна дитинка проявила себе талановитим художником і митцем. Неповторні малюнки, яскраві різнокольорові сонечкі, ніжні квіти з блискучих атласних стрічок стали окрасою заходу.Судячи з відгуків читачів та мешканців району, ця акція стала  доброю традицією і візитною карткою  наших бібліотек в День міста. Бібліотекарям вдалося створити на святі атмосферу  радості, єдності, творчості та доброти.


Немає коментарів:

Дописати коментар