середа, 6 березня 2013 р.

Хор лісових дзвіночківCправжній  "хор лісових дзвіночків" лунав в Центральній районній бібліотеці ім. П.Тичини. 6-го березня тут відзначали Міжнародний день читання вголос.   
Диригент оригінального хору – працівник літературно-меморіального музею-квартири П.Тичини Катруся Гладка запропонувала читачам відчути звуки музики в творчості Павла Григоровича Тичини. Особливий калейдоскоп мелодій знайшовся у збірці «Хор лісових дзвіночків». Після цієї розминки почесна гостя наосліп обрала з книжкової виставки збірку творів П.Тичини, і маленькі читачі по черзі декламували поетичні рядки.
Найкращий читець, обраний за оплесками, отримав ексклюзивний подарунок від Катрусі Гладкої – запрошення на двох до літературно-меморіального музею-квартири П.Тичини (до речі, як виявилося, майже всі з присутніх вже відвідали цей музей і дуже хотіли б потрапити туди знову).

Творча частина заходу була подарунком і для гостей, і для бібліотекарів. Перші отримали задоволення від заповнення маленьких книжечок hand made, в які можна було вписати вірші або поділитися своїми  враженнями, а співробітники бібліотеки – від теплих слів гостей.
Відчути ці емоції (звичайно, частково:) допоможе  слайд-шоу.


3 коментарі:

  1. Прекрасний захід так тримати

    ВідповістиВидалити
  2. Теплі слова про бібліотеку та бібліотекарів, найкращий подарунок від читачів, та і акція яка відбулася у вас дуже цікава.

    ВідповістиВидалити