четвер, 21 лютого 2013 р.

Мрієш позбутися самотності? Завітай в бібліотеку!

Не секрет, що кожна дівчинка у своїх казкових снах мріє про благородного принца, який забере її від буденного світу та відвезе у чарівний палац.  А що ж принци? Вони активно працюють, відвідують вечірки та безуспішно намагаються зустріти ту єдину, в якій завжди можна знайти розуміння та любов! Але роки йдуть… 
Наша бібліотека не тільки бажає читачам щастя в особистому житті, але і активно діє. Підтвердження – масштабний захід, в ході якого можна було знайти відповіді на вічні запитання: «Як позбутися самотності? Як знайти свою половинку? Як зробити крок назустріч? Як познайомитися і нарешті одружитися! Важливо, що своєрідним стимулом для організації такої «майстерні знайомств» стали читачі.
Романтичний настрій бібліотекарі забезпечили «з порога». Не забули навіть організувати в холі бібліотеки «Cтолик на двох» та довели, що вміють передбачати добрі зміни у житті. Дізнатися про своє щасливе майбутнє гостям  допомогла чарівна «Енциклопедія любовних передбачень».
На тему кохання та вдалого заміжжя видано безліч книжок. На щастя, в ЦРБ  працюють спеціалісти, які не дозволять заблукати в океані любовної тематики, і в цьому переконала «Бібліо-графіня» (зав. довідково-інформаційним відділу) Віра Михайлівна.
     Почни з себе!


Кажуть, що випадкова зустріч – найбільш невипадкова річ у світі. Тому знайомство з почесним гостем – практикуючим психологом-психоаналітиком Оленою Василівною Кириченко надихнуло багатьох читачів. Перед початком лекції вони задавали спеціалісту запитання, що їх бентежили. Звичайно, всі вони стосувалися почуття кохання та «рецептів» щасливого одруження. Тема ця дійсно безмежна і дуже-дуже цікава. Олена Василівна намагалася відкрити всі-всі таємниці, але, нажаль, час зустрічі минув. Якщо у двох словах сформулювати «рецепт», то він буде звучати так – «Почни з себе». Що ж мається на увазі? Перш ніж «розбиратися зі своєю половинкою», необхідно розібратися в самому собі, тобто зрозуміти, чого ти хочеш насправді та чого тобі не вистачає. Задача складна, але здійсненна (можливо, за допомогою консультації психолога).
 
До великого задоволення бібліотекарів, серед користувачів ЦРБ достатньо тих, хто вже зустрів своє справжнє кохання. Вони відгукнулися на пропозицію зазначити місце свого знайомства. Отримана інформація ще раз підтвердила загальну статистику. Майбутні пари частіше за все знайомляться на роботі та на суспільних заходах (виставках, концертах тощо), а також у спільних знайомих та друзів. Дехто знайшов свою половинку у соц. мережі, але найоригінальнішими, на наш погляд, стали читачі, що познайомилися: на футбольному стадіоні, у поліклініці (сидячи у спільній черзі) та… особливо приємно… В БІБЛІОТЕЦІ!

Немає коментарів:

Дописати коментар