неділя, 4 листопада 2012 р.

Територія Доброти3  та  4 листопада 2012 р. в Київському палаці для дітей та юнацтва  відбувся III Міждународний фестиваль «ДоброТи», організатором якого є наш партнер та друг  - Міжнародна громадська  организація «ЛАГОДА».
Гості фестивалю мали змогу зануритися в атмосферу справжнього свята: взяти участь у різних майстер-класах та  засіданнях круглих столів,  дізнатись про соціальні проекти, обмінятись досвідом, подивитись соціальні ролики, поспілкуватися з цікавими людьми.

Вже втретє бібліотеки Дніпровського району приймають участь у цьому фестивалі.
Бібліотека ім. В.Яна презентувала книжкову виставку "Книготерапія Доброти", на якій  були представлені книжки про добро, дружбу, людяність, совість, гідність.

Бібліотеки ім. П.Тичини, ім. П.Усенка та ім. А.Малишка  на засіданні круглого столу "Створи свій Інтелект-центр" разом з гостями фестивалю обговорювали   дуже актуальні питання: "Як зробити бібліотеку привабливою для молоді?", "Книга  або Інтернет?". "Як перетворити бібліотеку на справжній Інтелект-центр?" та про перспективи співробітництва громадських організацій з бібліотеками.

Дякуємо Міжнародній організації "Лагода" за незабутню атмосферу Доброти!

Немає коментарів:

Дописати коментар