неділя, 14 жовтня 2012 р.

Щасливі миті довгого життя!

45-річчя Центральної районної бібліотеки ім. П.Тичини стало гучним мажорним заключним акордом вересневих ювілеїв! Привітати колектив прийшли найближчі та найдорожчі люди: начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської районної в місті Києві державної Панченко О.І., головний бібліотекар Національної парламентської бібліотеки України Лагута Л.В., директор Літературно-меморіального музею-квартири П.Г.Тичини Сосновська Т.В., народні депутати, представники "Міжнародної організацї "Лагода" і, звичайно, читачі та колеги. Дорогих гостей колектив зустрів веселим співом...
 

        Емоційними та яскравими були виступи артистів музичної школи джазового та естрадного мистецтва та поздоровлення їх педагога. Зворушили присутніх привітання почесних читачів та представників клубів бібліотеки «Золотий вік» та «Літературне перехрестя» (останніх навіть нагородили медалями переможців, як «Поета-аматора № 1» та «Активіста та ентузіаста бібліотеки № 1»).
   


Посмішки гостей викликали факти про Центральну районну бібліотеку (які, до речі, були правдивими) та відеофільм «Наша служба и опасна, и трудна…». Цю інформацію ми обов’язково опублікуємо на нашому сайті, адже Ваш гарний настрій  – краща для нас нагорода!

Немає коментарів:

Дописати коментар