понеділок, 5 березня 2012 р.

Читаю Я! Читаємо Ми! Читають Всі!

 5 березня, напередодні Всесвітнього дня читання вголос, 17 бібліотек Дніпровського району провели акцію «Читаю Я! Читаємо Ми! Читають Всі!». Разом із бібліотекарями читали письменники, літератори, державні службовці і, звичайно, юні гості – учні шкіл та вихованці дитячих садків.
  
Центральна районна бібліотека ім. П.Тичини відзначила цей день під гаслом «Читати – це модно». Почесний гість ЦРБ – начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської райдержадміністрації Оксана Іванівна Панченко, – прочитала казку Всеволода Нестайка «Чарівні окуляри». Учні колежу ім. В.Сухомлинського із захопленням слухали артистичне виконання та емоційно сприймали жартівливі моменти, які чудово передавала Оксана Іванівна.

Бібліотекарі запропонували маленьким читачам проявити свої таланти і почитати в ролях байки І.Крилова та Езопа. Серед юних гостей не залишилося жодного, хто не захотів би зіграти одного з героїв улюблених байок. Діти виявили неабияку ерудицію: вони із легкістю відповідали на запитання вікторини, продовжуючи афоризми, присвячені книзі та читанню.
Наприкінці заходу кожна дитина отримала закладки-пам’ятки та рекомендації для батьків.
Для першокласників школи № 65 бібліотекарі читали «Казки великого міста» Тетяни Нелинь (Неліної).

Бібліотека ім. Малишка провела в рамках районної акції два окремих заходи – для вихованців дитячих садків та учнів шкіл. Для наймолодших гостей звучали казки. На зустріч з учнями школи № 183 бібліотекарі запросили поета, артиста Сіренка Михайла Петровича та поета Чіпа Бориса Миколайовича.

Гостями бібліотеки № 134 стали молоді українські поети Тетяна Шекера та Віталій Поврознік, які з задоволенням почитали школярам та подарували бібліотеці свої книжки.

Бібліотека ім. Г.Тютюнника для дітей приймала в гостях редактора журналу «Дивослово», авторку понад 100 казок Тетяну Нелинь (Неліну), а бібліотека ім. П.Усенка – дитячу письменницю, лауреата літературної премії Лесі Українки Зірку Мензатюк.
В бібліотеці № 158 для школярів ЗОШ №103 та №11 читали заслужений діяч культури, директор Центру культури та мистецтв Дніпровського р-ну Жеронкін М.М., провідні артисти театру «Дзеркало» А.Мазуренко та В.Мозалевич.

В бібліотеці ім. В.Яна прозвучали душевні та дуже зворушливі «Казки на горищі» Анни Франк.

В кожній бібліотеці наряду з читанням вголос пройшли рольові читання відомих казок, оповідань та віршів.

5 березня разом з бібліотекарями Дніпровського району читали:
21 школа, гімназія та ліцей
3 дошкільних освітніх заклади.


Сьогодні діти долучились до читання вголос разом з письменниками, поетами, акторами, раділи разом з героями казок, оповідань.

Тож читаймо дітям і надалі вголос книги!

1 коментар: