пʼятниця, 30 грудня 2011 р.

Так ми святкуємо Новий рік.... 
Останнє в цьому році засідання клубу «Золотий вік» «На щастя, на здоров’я на Новий рік!» (25.12.11) відбулось у  святковій та найтеплішій атмосфері. 
      Лейтмотивом заходу став Новий рік: огляд  літератури   «Новий рік в художній літературі»,  віртуальна екскурсія «Новий Рік в Європі»,  книжкова виставка «Привіт, Драконе!». В гості завітали Дід Мороз  та Снігуронька, які  привітали усіх з Новим роком. Лунали  новорічні пісні в виконані гостей. Караоке викликало  шалену хвилю  позитивних емоцій.


   Напередодні Нового року (22.12.2011 р.)  в ЦРБ ім. П.Тичини   відбулось чудове Новорічне свято «Миколай про діток знає все, Подарунки кожному несе», яке провели працівники бібліотеки спільно з учнями Школи джазового та естрадного мистецтва для вихованців  центру «Щасливе дитинство».  
   Цього вечора в бібліотеці панувала атмосфера справжньої казки. Дійство розпочалось із демонстрації новорічної мультимедійної презентації. В програмі свята були ігри, конкурси, загадки, фанти. Концерт учнів Школи джазового та естрадного мистецтва додав святкового настрою всім присутнім. Всі діти отримали і призи від спонсорів бібліотеки.

1 коментар:

  1. Нехай радість, яку Ви даруєте людям, повернеться до Вас приємними несподіванками! З Новим роком!

    ВідповістиВидалити