неділя, 6 листопада 2011 р.

Молодці, колеги!6  листопада бібліотека ім. В.Яна  прийняла  активну участь в Першому Міжнародному  Фестивалі  «ДоброТи»,  який відбувся в Київському палаці дітей та юнацтва. Фестиваль «ДоброТи», який проходов під гаслом «Добро там, де Ти!», це незвичайне, приголомшливе свято культури та мистецтва. Це фестиваль, де активуються в людині його таланти та здібності, де панує атмосфера дружби, єднання, де можна зустріти  гостей з Росії, Чехії, Німеччини та інших країн, дізнаєтеся багато цікавого про багатовікову слов'янську культуру.
Бібліотека ім.В.Яна презентували незвичайні  книжкові виставки  на тему «Книга ДоброТи», на яких була представлена підбірка кращих книг про добро, людяність, взаємодопомогу, як для дітей так і для дорослих - «Книготерапія ДоброТи». 
В рамках фестивалю  також проводились майстер - класи з виготовлення ляльки-мотанки, розписи на тканині, складанні незвичайного листа Любові (ієрогліфи), гри на флейті.
Безпосередньо на фестивалі відбулись зйомки соціального ролика, можна було взяти участь у фотосесії професійного фотографа "Посмішка Доброти".  

2 коментарі:

  1. Чудово! Найкраща книга та - в якій перемагає добро. Жаль, що не змогла потрапити на фестиваль. Але ж якщо відбувся перший, то обов'язково буде другий :). Сподіваюся, що і інші бібліотеки підключаться.

    ВідповістиВидалити
  2. ВИ ТЕЖ МОЛОДЦІ! ТАК ОПЕРАТИВНО І ДОБРОЗИЧЛИВО ОСВІТИТИ ДОСЯГНЕННЯ КОЛЕГ!

    ВідповістиВидалити