пʼятниця, 6 травня 2011 р.

«Нам дороги эти позабыть нельзя»

6 травня  відбулось святкове засідання клубу "Золотий вік"  «Нам дороги эти позабыть нельзя»

  З глибокою повагою згадали тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.

 Та  багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Велику Перемогу.  Долі тисяч людей так і залишились невідомими. І досі продовжуються пошуки місць поховання загинувши воїнів.

З метою увіковічення пам’яті загиблих захисників Вітчизни  Міністерством оборони Російської федерації було створено комп’ютерний банк даних «Меморіал» http://www.obd-memorial.ru/.
Зав.відділом Віра Осипенко розповідає про банк даних "Меморіал"
Головна мета банку даних «Меморіал» - скоротити час пошуку інформації, дати можливість встановити долю чи знайти інформацію про загиблих чи зниклих безвісти рідних та близьких, визначити місце їх захоронення.
 Дані для заповнення узагальненого банку "Меморіал" взяті з офіційних архівних документів. Основний масив документів - це донесення бойових частин про безповоротні втрати, інші архівні документи, що уточнюють втрати (похоронки, документи шпиталів і медсанбат, трофейні картки радянських військовополонених), а також паспорти захоронень радянських солдат та офіцерів.  На сьогоднішній день в жодній країні світу немає такого банку даних.
 
 
Колектив бібліотеки  щиро бажає Вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я та довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим! 
Зі святом Вас, з Днем Перемоги!

1 коментар:

  1. Молодці. І вшанували, і про послугу, яку може ветеранам надати бібліотека розповіли...:)

    ВідповістиВидалити